Logo
Wydrukuj tę stronę

Nieruchomość położona na dwóch działkach 1/166 i 1/286 o łącznej powierzchni 4,1233 ha.

Działka ewidencyjna 1/166 o powierzchni 1,7025 ha kształtem zbliżona do prostokąta. Teren nieruchomości płaski, utwardzony, w całości ogrodzony, oświetlony. Działka posiada wjazd urządzony od strony ulicy Mościckiego. Nieruchomość znajduje się w zasięgu sieci uzbrojenia i sama jest uzbrojona w instalację: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne.

Działka zabudowana jest budynkiem – magazynowo przemysłowym z częścią biurową oraz zapleczem socjalnym i sanitarnym, zlokalizowanym wzdłuż północnej i zachodniej granicy działki. Budynek ten składa się z części produkcyjnej, jednokondygnacyjnej, niepodpiwniczonej. Natomiast od strony południowej budynku usytuowany jest trzykondygnacyjny budynek biurowy.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 9 824,20 m2, w tym część biurowa : 1 291,00 m2 i część produkcyjna 8 333,74 m2.

Działka ewidencyjna 1/286 o powierzchni 2,4208 ha kształtem zbliżona do prostokąta. Teren działki nieutwardzony i w części ogrodzony. Dojazd do działki możliwy od ulicy Mościckiego. Nieruchomość znajduje się w zasięgu sieci uzbrojenia. Zabudowę działki stanowią dwa nieużytkowe budynki o długości ok 50 m i 250 m.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu oraz zdjęcia obiektu:

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree