Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej • ul. Legionów 122 D • 41 253 40 10 • coi@coi.skarzysko.pl

Loading…

Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne

Nieruchomość położona przy ul. Obuwniczej 7 o powierzchni łącznej 0,3588 ha.

Opis nieruchomości: Nieruchomość położona przy ul. Obuwniczej 7 o powierzchni łącznej 0,3588 ha.

Charakterystyka działki: Nieruchomość ogrodzona i utwardzona o powierzchni 3588 m2. Na nieruchomości znajduję się budynek parterowy o powierzchni 292 m2 wyposażony w prąd, wodę, centralne ogrzewanie, kanalizację sanitarną. Można podłączyć gaz - rura poprowadzona jest przy ulicy. Na budynek składają się: część techniczna, część handlowa, biura, łazienka, kotłownia.

Działka jest przeznaczona na sprzedaż lub wynajem.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Pozostałe informacje:

Komunikat

Prosimy właścicieli gruntów o przysyłanie nam swoich ofert inwestycyjnych, zarówno terenów jak i obiektów. Oferty dostarczone nam w postaci wypełnionych tabel według standardów Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (do pobrania poniżej) zasilą naszą bazę danych ofert inwestycyjnych.

Wypełnione oferty prosimy przysyłać na adres coi@coi.skarzysko.pl. W przypadku pytań osobą do kontaktu jest Agnieszka Kluczewska tel. 41/253-40-10.

Pliki do pobrania:

  LISTA DANYCH DOTYCZĄCYCH TERENU                         PRODUCTION HALL OFFER

Dla inwestora


  • Atrakcyjne tereny inwestycyjneOferujemy tereny o różnej powierzchni, uzbrojone oraz z bezpośrednim dostępem do sieci dróg publicznych.

  • Wykształcona i silnie zmotywowana kadraW Skarżysku nie brakuje odpowiednio przygotowanych i zmotywowanych pracowników, a wysoki poziom kształcenia sprawia, że osoby te stanowią doskonałą bazę kadrową dla przedsiębiorstw.

  • Hale, biura i magazynyDysponujemy dużą ilością nieruchomości do zagospodarowania – o różnej powierzchni i różnym przeznaczeniu.

Nasi partnerzy

Newsletter. Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kontakt

Media społecznościowe