Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej • ul. Legionów 122 D • 41 253 40 10 • coi@coi.skarzysko.pl

Loading…

Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne

Nieruchomość położona przy ul. Obuwniczej 11A o powierzchni łącznej 0,9577 ha

Opis nieruchomości: Nieruchomość położona przy ul. Obuwniczej 11A o powierzchni łącznej 0,9577 ha.

Charakterystyka działki: Nieruchomość położona w Skarżysku-Kam. Przy ulicy Obuwniczej 11a o powierzchni 9577 m² składającej się z działek: 1/135, 1/91, 1/63, 1/6, 1/25 zamkniętych w jedną całość. Nieruchomość jest ogrodzona i wyposażona w wodę, gaz, kanalizację sanitarną, prąd oraz w połowie utwardzona betonem. Jest oświetlona. Druga połowa jest twarda- zasiana trawą. Wymiary nieruchomości 105x85 mb. Za ogrodzeniem w odległości 1,5mb biegnie tor kolejowy ZM”Mesko”(obecnie nieczynny). Na nieruchomości znajduję się budynek murowany parterowy o powierzchni użytkowej 42m² , ładnie wykończony i wyposażony w łazienkę.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Pozostałe informacje:

Komunikat

Prosimy właścicieli gruntów o przysyłanie nam swoich ofert inwestycyjnych, zarówno terenów jak i obiektów. Oferty dostarczone nam w postaci wypełnionych tabel według standardów Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (do pobrania poniżej) zasilą naszą bazę danych ofert inwestycyjnych.

Wypełnione oferty prosimy przysyłać na adres coi@coi.skarzysko.pl. W przypadku pytań osobą do kontaktu jest Agnieszka Kluczewska tel. 41/253-40-10.

Pliki do pobrania:

  LISTA DANYCH DOTYCZĄCYCH TERENU                         PRODUCTION HALL OFFER

Dla inwestora


  • Atrakcyjne tereny inwestycyjneOferujemy tereny o różnej powierzchni, uzbrojone oraz z bezpośrednim dostępem do sieci dróg publicznych.

  • Wykształcona i silnie zmotywowana kadraW Skarżysku nie brakuje odpowiednio przygotowanych i zmotywowanych pracowników, a wysoki poziom kształcenia sprawia, że osoby te stanowią doskonałą bazę kadrową dla przedsiębiorstw.

  • Hale, biura i magazynyDysponujemy dużą ilością nieruchomości do zagospodarowania – o różnej powierzchni i różnym przeznaczeniu.

Nasi partnerzy

Newsletter. Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kontakt

Media społecznościowe