Logo
Wydrukuj tę stronę

Nieruchomość położona przy ul. Rejowskiej o powierzchni łącznej 1,0904 ha

Nieruchomość została sprzedana

Opis nieruchomości: Nieruchomość stanowią działki gruntu nr ewid. 29/12, 178/3, 178/6 i 178/12 (obręb 11 Górna Kamienna, arkusz mapy nr 15) o powierzchni łącznej 1,0904 ha położone przy ul. Rejowskiej.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Działki usytuowane są na terenie objętym ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego p.n. „Rejowska – Szydłowiecka” na obszarze miasta Skarżyska-Kamiennej zatw. Uchwałą Nr 2/10/2002 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 22 lutego 2002 r., zgodnie z którym jest to teren przeznaczony pod lokalizację budownictwa usługowo-handlowego i przemysłowego nieuciążliwego.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree