Logo
Wydrukuj tę stronę

Nieruchomość położona przy ul. Wileńskiej o powierzchni łącznej 0,4437 ha

Opis nieruchomości: Nieruchomość stanowią działki gruntu ewid. 49/2, 50/2, 51/4 i 52/4 (obręb 3 Place, arkusz mapy nr 8) o powierzchni łącznej 0,4437 ha. Na nieruchomości znajduje się budynek hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 324 m² z pomieszczeniami socjalnymi (dwa pomieszczenia biurowe i dwie łazienki) oraz wiata o powierzchni 90 m².

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Nieruchomość usytuowana na obszarze dla którego brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a zgodnie ze studium jest to teren mieszkaniowy o przewadze zabudowy jednorodzinnej. Według danych z ewidencji gruntów miasta Skarżysko-Kamienna działki oznaczone symbolami „Bp” i „Bz”.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree