Logo
Wydrukuj tę stronę

Nieruchomość położona przy ul. Legionów o powierzchni łącznej 0,5534 ha

Opis nieruchomości: Nieruchomość stanowią zabudowane działki gruntu nr ewid. 1/17, 1/327, 1/328 i 1/330 (obręb 5 Młodzawy, arkusz mapy nr 74 i 80) o powierzchni łącznej 0,5534 ha.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Nieruchomość usytuowana na obszarze dla którego brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a zgodnie ze studium jest to teren przemysłu, magazynów, centr. logistyki wraz z usługami, w części również teren usług. Według danych z ewidencji gruntów miasta Skarżysko-Kamienna działki oznaczone symbolem „Ba.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree