Logo
Wydrukuj tę stronę

Nieruchomość położona przy ul. Paryskiej nad rzeką Bernatka o powierzchni łącznej 6,7703 ha

Nieruchomość została sprzedana

Opis nieruchomości: nieruchomość stanowią sąsiadujące ze sobą działki gruntu numer ewidencyjny 26/4, 26/8, 26/9 i 26/10 (obręb 1 Milica, arkusz mapy numer 2, dawny ośrodek Bernatka) o powierzchni łącznej 6,7703 ha.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego p.n. „Ośrodek Rekreacyjny Bernatka” zatw. Uchwałą Nr XXXVI/33/2006 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 27 kwietnia 2006 r. teren przewidziany pod zagospodarowanie o charakterze usług turystyki, sportu i rekreacji, handlu i gastronomii, zieleni urządzonej rekreacyjno-wypoczynkowej z urządzeniami sportowymi.

Lokalizacja na mapie:

Szkic sytuacyjny terenu:

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree