Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej • ul. Legionów 122 D • 41 253 40 10 • coi@coi.skarzysko.pl

Loading…

Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne

Nieruchomość położona na dwóch działkach 1/166 i 1/286 o łącznej powierzchni 4,1233 ha.

Działka ewidencyjna 1/166 o powierzchni 1,7025 ha kształtem zbliżona do prostokąta. Teren nieruchomości płaski, utwardzony, w całości ogrodzony, oświetlony. Działka posiada wjazd urządzony od strony ulicy Mościckiego. Nieruchomość znajduje się w zasięgu sieci uzbrojenia i sama jest uzbrojona w instalację: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/mbti.skarzysko.pl/www/templates/mbti/html/com_k2/templates/default/category.php on line 191

Komunikat

Prosimy właścicieli gruntów o przysyłanie nam swoich ofert inwestycyjnych, zarówno terenów jak i obiektów. Oferty dostarczone nam w postaci wypełnionych tabel według standardów Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (do pobrania poniżej) zasilą naszą bazę danych ofert inwestycyjnych.

Wypełnione oferty prosimy przysyłać na adres coi@coi.skarzysko.pl. W przypadku pytań osobą do kontaktu jest Agnieszka Kluczewska tel. 41/253-40-10.

Pliki do pobrania:

  LISTA DANYCH DOTYCZĄCYCH TERENU                         PRODUCTION HALL OFFER

Dla inwestora


  • Atrakcyjne tereny inwestycyjneOferujemy tereny o różnej powierzchni, uzbrojone oraz z bezpośrednim dostępem do sieci dróg publicznych.

  • Wykształcona i silnie zmotywowana kadraW Skarżysku nie brakuje odpowiednio przygotowanych i zmotywowanych pracowników, a wysoki poziom kształcenia sprawia, że osoby te stanowią doskonałą bazę kadrową dla przedsiębiorstw.

  • Hale, biura i magazynyDysponujemy dużą ilością nieruchomości do zagospodarowania – o różnej powierzchni i różnym przeznaczeniu.

Nasi partnerzy

Newsletter. Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kontakt

Media społecznościowe